| PaulCCraciun a întrebat:

Salut iarasi. Chiar nu imi poate cineva vreun sfat in legatura cu conectarea mouse-ului la laptop, un nJoy B610 wireless. Nu reusesc sa il conectez.

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

"Salut iarasi. Chiar nu imi poate cineva vreun sfat"-Să ştii că nu tostă lumea se pricepe la conectarea mouse-ului la laptop. straight face

| PaulCCraciun explică (pentru 愛日本):

Daca asta e tot ce ai avut de spus, mai bine nu mai ziceai. am spus "iarasi" pentru ca e a treia oara cand pun intrebarea asta.

| 愛日本 a răspuns (pentru PaulCCraciun):

Ba da, mai bine ziceam.

| PaulCCraciun explică (pentru 愛日本):

Ba nu, mai bine taceai. din cate stiam, pui intrebari pe acest site ca sa capeti ajutor de la persoane care stiu cat de cat cam care ar fi problema nu pentru a primi comentarii inutile de la persoane care nu stiu nimic si vorbesc pentru a se afla in treaba. nu stii, nu te baga.

| Cristy15 a răspuns:

La laptop mouseul se conecteaza prin usb. Cand ai cumparat mouseul trebuia sa aiba mufa de usb(daca e wireles nu trebuie mufa, dar trebuie usb) si un CD de instalarewinking

| PaulCCraciun explică (pentru Cristy15):

Nu are nici un cd de instalare, iar driver nu am gasit pe nicaieri. Dar l-am conectat la un pc desktop si a mers din prima dar la laptop nu vrea.

| 愛日本 a răspuns (pentru PaulCCraciun):

M-am uitat pe profilul tău, şi aşa de mult ai ajutat tu lumea de m`ai dat pe spate laughingrolling on the floor
Am dat de 200 de ori mai multe răspunsuri folositoare ca tine.Şi am ranku`l foarte scăzut (aşa este bine)batting eyelashes.Mai bine nu te`ai pune cu cei superiori ţie. Dacă dai multe răspunsuri asta e foarte bine devii pe rank mai mic şi eşti mai superior, aşa că nu`mi spune tu ce să fac.

| PaulCCraciun explică (pentru 愛日本):

Mai fetita mica mica, tocmai asta ziceam ca daca nu stii nu te bagi, crezi ca eu nu puteam sa dau raspunsuri penibile ca tine, tu ce raspunsuri folositoare ai dat?, m-am uitat si eu peste profilul tau. puteam si eu sa ma bag asa aiurea fara sa am vreo legatura cu ceea ce vrea cineva. Daca printre alea 200 de rapunsuri ale tale aveai unu mai inteligent sau legat de un subiect mai important, da mai ziceam. da' asa, ai niste raspunsuri penibile la niste intrebari penibile asa ca nu te mai lauda ca nu ai cu ce. mai ai de crescut + ca nu toti stam acasa 24/7 ca sa raspundem la tot felul de intrebari. La felul cum te-ai ofticat si dupa poza de profil sigur ai vreo 15-16 ani, iar daca esti mai mare de atat, sincer imi pare rau pentru tine ca ai imbatranit degeaba.