| dudy2204 a întrebat:

Salut TPU: Mi-am cumparat un laptop HP cu windows 8 si nu reusesc sa il conectez la wireless..nu imi gaseste nici o retea nimic..ma puteti ajuta cu un sfat? DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Bunocul a răspuns:

Ai incercat un driver de wireless smug? La mine asa a trebuit sa fac, am tot HP. Daca vrei iti dau un link ~.~

| dudy2204 explică (pentru Bunocul):

Da.mi un link

| Bunocul a răspuns (pentru dudy2204):

Spune-mi ce model de HP ai? big grin

| MariusBM26 a răspuns:

Incearca un reset la router sau scoate-l si baga-l iar in priza si cauta driverele pe google.

| baloo22 a răspuns:

Pai fiind win 8 ar trebui sa caute driverele automat... in fine daca pot sa te ajut cu altceva o fac cu cea mai mare place. lasa-mi exact modelul leptopului.