| Danciu_Ioan_1996 a întrebat:

Salut,

Ieri am comandat un produs de la eMAG, ei mi-au trimis mesaj ca va ajunge maine intre orele 9 si 17, dar cred ca eu voi fi la scoala atunci.(produsul vine la domiciliu)

Pot pune pe alt cineva sa il ridice pentru mine?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, trebuie sa-l ridici personal si avand cartea de identitate.
Pentru a-l putea ridica alta persoana ar trebui sa aiba o procura speciala in acest sens.
Ia legatura cu curierul si stabiliti o alta ora de predare a produsului.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sa fim seriosi, acum jumatate de ora am luat un pachet de la eMAG si nu era pe numele meu. Niciodata nu m-a intrebat de nicio carte de identitate, doar seria si o semnatura, nu le pasa cine il ia.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru suntserios):

Tot ce se poate. Eu am luat pachete de la curier si totdeauna mi-a cerut cartea de identitate.