| florincreatoruldevideoclipuri a întrebat:

Salut ieri am dat un Refresh la Windows 8.1 iar cand era la 88% am inchis laptop-ul(nu ma intrebati de ce). Dupa am dat un reset si cand s-a terminat, am deschis laptop-ul si imi spunee ca am 2 sisteme de operare ( primul este Windows 8.1 on Volume 5; al doilea este Windows 8.1 on Volume 5). Primul sistem merge dar al doilea spune ca-i trebuie recovery.Stiti cum sa scot al doilea sistem de operare?

3 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri explică:

Mersi pentru sfaturi.Un tutorial cum as putea face?

Răspuns utilizator avertizat
| fernyboss a răspuns:

Da sigur il poti sterge cu programul easy bcd
il gasesti aici http://neosmart.net/Download/Register/1 dai acolo pe download dupa aceea il instalezi si cand intrii in el ii dai pe edit boot menu
Ai grija sa nu stergi sistemul care este bun