| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am sters facebookul de pe telefon si cand sa pun la loc contul, am pus numarul de telefon si mi-a spus ceva gen ca nu exista un cont cu numarul asta, pe google chrome mi-a ramas contul adica pana acolo unde sa pun parola. Am pus parola cea pe care mi-o aduc aminte si a zis ca nu merge. Am dat la cautare cont dupa numarul de telefon si a zis ca nu exista niciun cont cu numarul acesta. Ce as putea face in aceasta privinta? Nici sa-l recuperez nu pot pentru ca imi spun ca nu au dovada ca sunt eu. Le-am dat poza cu actul de identitate dar degeaba. Mai pot macar sa-l sterg? Multumesc

2 răspunsuri:
| Catuna a răspuns:

Am pățit ceva de genul mai demult Si tot asa am trimis poza cu cartea de identitate și mi-a activat contul după câteva zile. Dar eu între timp mi am făcut alt cont... Și nici în ziua de azi nu mi l au dezactivat pe cel vechi

| steauakabri a răspuns (pentru Catuna):

Bine..multumesc mult