| Daryus3k2 a întrebat:

Salut, ieri miam luat un PC noudoar ca nare windows, apare pe ecran Fujitsu, si apoi no signal, going to sleep.Ok intrebarea mea e cum sa pornesc setupl de instalare la windwos. Adica pe ce butoan apas si cand apas, de restul stiu eu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Nu trebuie sa intri in bios sa slectezi nimic, ca-si face singur boot, bagi cd/stick cu windows, il instalezi pe 64 bits si instalezi driver-ul de la placa video.

1 răspuns:
| PrecizeEveR a răspuns:

Nu poti sa il pornesti fara u cd/stick cu windows pe el! dupa ce faci rost de cd sau stick cu un windows intrii in bios si selectezi ordinea de boot. primul sa fie cd-ul sau stickul pe care il ai. Bafta! big grin