| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva care dintre urmatoarele placi video este mai buna? Nvidia Geforce GTX 970 sau Nvidia Geforce GTX Titan Black?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca ar fi sa comparam gtx 970 cu titan-ul atunci ar castiga detasat gtx titan. Dar la ce pret are titan, ca sa-i atingi performantele, faci un spert! Cumperi 2 placi video gtx 970, si le pui in SLI si atingi performantele titanului. Si-ti mai raman si in buzunar vreo 9000 lei vechi laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu bani de pe titan iei 2 daca nu 3 GTX 970. faci un SLI de minune.

| Cornel_Videa_1967 a răspuns:

Salut.Bine inteles ca Nvidia