| Cristian29 a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda o boxa bluetooth / wireless puternica?
Vreau sa scap de fire si amplificatoare, sisteme etc,
Stiu ca nu o sa fie la fel de puternica ca o boxa clasica cu amplificator /statie dar nu fac nici petreceri, doar sa fie suficient pentru un apartament /casa.

11 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ce buget?

| Cristian29 explică (pentru Frank51):

500 -600 lei?

| Frank51 a răspuns (pentru Cristian29):

Nu am auzit multe boxe bt deci n-am cum să îți zic diferențe de calitate. Ce pot să-ți zic cu siguranță, este că nu merită să dai atât pe o boxă bt, pentru că se va auzi ca una la 100 de lei( aici mă refer strict la cele în incintă puțin mai mare), nicio boxă până în 1500 de lei nu depășește 85 dB. Deci ți-aș recomanda o boxă akai model abts 11b la 100 de lei, care mi se pare foarte ok din reviewuri.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pe ce o folosesti?
din motive obscure, in windows, orice bluetooth are delay de cam juma' de secunda, chestie super deranjanta la jocuri, filme si chiar videoclipuri

| Cristian29 explică (pentru Zuzu1991):

Daca iau un adaptor bt mai bun pentru pc?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Cristian29):

Am incercat pe 3 laptop-uri, doua adaptoare usb, 3 perechi de casti diferite si o boxa, la fel face pe toate
si am cautat pe google 2 zile de oftica

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Eu folosesc niște xiaomi airdots și n-am delay deloc. Probabil este de vină sursa sunetului, în cazul tău pc-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei o boxa puternica asta e cea mai perfecta la 600 lei, stiu ca are bass puternic :
https://www.emag.ro/......D2HLMCBBM/

| Gligore2000 a răspuns:

Calitatea o sa lase de dorit.

| RealKing01 a răspuns:

Ce buget ai? Cat iti permiti?

| neconectat99 a răspuns:

Boxele de la JBL sunt foarte bune.Recomand