| valentin2002 a întrebat:

Imi puteți recomanda și mie niște casti pentru PC? Cam care ar fi cea mai buna alegere calitate-pret pentru un buget de 300 de lei? M-ar interesa sa se audă și bine, dar sa fie construite si ok, sa aibă materialele cat de cat bune! Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

300 lei? Prea mult, părerea mea. Găsești până în 100 de lei cu transport curier.

| Wr3nch a răspuns (pentru ancaval):

Si se aud ca doua conserve. In special cele de la Marvolaughing

| ancaval a răspuns (pentru Wr3nch):

Eee, conserve. Astea deja sunt figuri.

| Digikey a răspuns:

In aperioada aceasta gasesti reduceri mari la AV Store.Acolo vand casti adevarate, nu pocnitori ca la Altex sau Flanco