| SlendyOfLegend a întrebat:

Salut imi puteti recomanda un pc de gaming destul de bun cu pretul intre 800-900 RON?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti, pentru un pc de gaming bun iti trebuie cel putin 2500RON.

| frunzarescu a răspuns:

Un PC de gaming bun n-ai nicio sansa sa gasesti la banii astia.
Iti recomand un sistem second cu garantie 12 luni de aici http://bit.ly/2ktuHNG
Este un Dell procesor i5 la 3. 10GHz memorie 4GB DDR3 hard de 500GB SATA si DVD-RW.
Totul la 799 lei, si cu am zis 12 luni garantie.

| WxRo a răspuns:

Gaming la 800 ron? pe bune?
Mai bine cauti o consola si in banii astia...

| WxRo a răspuns (pentru alin6ase6ase):

Tu ai vazut ce preturi au aia la pc-urile alea facute praf? doamne fereste!