| Radu201828 a întrebat:

Imi puteti recomanda un program care sa simuleze un controller virtual cu ajutorul tastaturii? Sau orice alta metoda. Vreau sa ma joc fifa cu aplicatia parsec de pe 2 calculatoare ( dar fiecare cu tastatura ).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In setarile jocului, cauta setarea functiilor shortcut prin tastatura.

| NLS a răspuns:

Https://sourceforge.net/projects/vjoy-controller/

Nu l-am folosit niciodata, nu stiu daca sau cum merge.

incearca vJoy - varianta universala, ar trebui sa mearga cel putin la fel de bine ca cel pentru Xbox, si nu mai ai nevoie de Microsoft Xbox 360 Accessories.

| Radu201828 explică (pentru NLS):

Si imi mai trebuie si alta aplicatie pe langa? Sau e de ajuns vJoy?