| TitoJacksana a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa-mi fac un abonament la orice retea dar vreau sa nu coste mult, sa am net nelimitat si sa am si minute in caz ca vreau sa dau un telefon! Astept sugestii, si imi puteti sa-mi puneti si mie in daca in cartierul bucurestii noi exista vreun magazin in care sa-mi fac acel abonament! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TeodoraLazz a răspuns:

Eu știu de un abonament la Digi care costa 10 euro, și foarte multi ziceau că este cel mai avantaj, dar îți zic sincer, abonamentele nu sunt niciodată avantajoase, decât în momentul în care vrei sa ai și alte beneficii (telefoane la reduceri etc). Eu una am o cartela PrePay de la Orange și cu 5 euro am teoretic 5gb de internet dar Orange îmi oferă 50gb gratis in fiecare lună ceea ce mi se pare mai mult decât suficient. Gândește-te bine daca merita să îți faci abonament dar daca ești sigur atunci îți recomand să te uiți la ofertele de la Digi (daca cea de care am zis mai exista) sau Vodafone. Orange mi se pare o risipă de bani la abonamente, și nu primești mare lucru.

| TitoJacksana explică (pentru TeodoraLazz):

Am vazut o overta de 5 euro la digi cu net si minute nelimitat!

3 răspunsuri:
| SkenWell a răspuns:

Mda la Digi m-am gandit si eu deoarece am un abonament doar ca partea naspa prin zonele de la tara merge netul foarte prost.

| Fabulistul a răspuns:

La telekom cu 23 de lei abonament cu net nelimitat, telefon nou, 500 sms-uri si 100 de minute internationale