| Laurentiu017 a întrebat:

Salut, imi puteti spune cum pot adauga 2 videoclipuri ca sa fac unul singur, adica sa am un videoclip filmat cu camera, si unul de tip green screen, si sa pun acel video green screen in videoul filmat cu camera, ca sa para ca e un singur videoclip?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa ai doua canale video de intrare si functie speciala de suprapunere cu "green screen".
Pentru PC sunt putine asemenea programe (de studio) si sunt scumpe.
De obicei, asemenea prelucrari se fac pe aparatura dedicata, de multe ori in timp real (cum sunt, de exemplu, emisiunile meteo la TV).

1 răspuns:
| Nicoleta19999 a răspuns:

Descarci "viva video" din google play