| Chrischan a întrebat:

Salut imi spuneti cum pun parola pe ecran la Nokia lumia 520? de aia cu cod sau unire litere etc. FUNDA

2 răspunsuri:
| SweetChild1 a răspuns:

Dai la setări, apoi la ecran de blocare. Glisezi cu degetul mai jos și observi că scrie: parolă. O activezi și scrii parola dorită. O poți forma doar din cifre.

| Ilascu_Mitica_1994 a răspuns:

Salut! Te duci in setari, cauti locatie si securitate, si apesi setare blocare ecran si iti alegi de acolo ce modele am vrei. Sper ca te-am ajutat.