| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa dau la schimb cu unokia n97mini pe un Nokia c5_03?

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

Nokia c5 03 costa intre 514ron-1028ron
Nokia mini costa intre 898 ron -1648 ron
Deci este clar ca Nokia n97 mini e mai scump decat Nokia c5 03. Il poti da doar daca telefonul Nokia mini este mai vechi iar Nokia c5 03 este mai nou.
Daca amandoua sunt la fel, nu are rost sa il dai.

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......_C5-03.htm
da. se merita. procesorul la n97 este de 434MHz iar la c5 este de 600MHz. (asta este doar un motiv. mai sunt si altele) parerea mea este sa faci schimbul

| ÎngerCretin a răspuns (pentru SuicideSilence):

Ia scrie tu frumusel pe Google Nokia c5 03 iar dupa Nokia n97 mini sa vezi si tu preturile. Daca ai avea un mini n97 sigur nu l-ai da pe un c5.