| Keceap1 a întrebat:

Salut happy In legatura cu PC meu:Ieri mergea bine, fara probleme, dar azi cand l-am deschis nu merge sa misc iconitele,nu se vede bara de start, nu vad ce scrie cineva pe mess, nu se aude nimic cand pornesc o muzica.Si plus de asta, nu am cum reinstala windowsul pentru ca CD-romul e stricat.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| anoxdox a răspuns:

Ai virus pe pc e trojanul sau backdoor-ul laughing puneti windowsul pe un USB si instaleazal de pe USB merge am incearcatwinking