| Mihai250 a întrebat:

Cand pornesc windowsul nu imi apare bara de start.
nu pot sa dau nici search, si nici nu pot sa dau search, si nici sa mut iconitele de pe desktop.Bara de start imi apare de parca ar fi activat auto-hide... am incercat sa-l trag in sus dar nu reuseam.

dar merge whttp://livejasmine.com :)

1 răspuns:
| dEmEnt0rR a răspuns:

Dar o poti actiona, atinge cu mouse ul? adica daca nu poti da click pe nimic din ce e in ea.nu iti apare deloc, ai un virus, worm32 care iti ascunde chiar si partitiile cateodata.am patit-o si stiu despre ce este vorba... incearca sa dai un system restore daca ai windows 7, si o scanare la partitia C sau unde ai tu windowsul! revino cu raspunsuri la problema!