| gabrielbogdan23 a întrebat:

Ajutati-ma nu ami mai apar iconitele pe ecran si nici bara de start ce sa fac? dau funda si cautati-ma pe mess gabriel_bossul12

Răspuns Câştigător
| Frangu_Florina_1999 a răspuns:

Nu sh, cred ca o fi de la windows sau de la hardware-ul calculatorului.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Click dreapta pe desktop-->View(Vizualizare)-->Show desktop icons(Arata iconitele pe desktop)...ca sa iti apara iconitele.

| BTWIN a răspuns:

Click dreapta pe desktop-->View(Vizualizare)-->Show desktop icons(Arata iconitele pe desktop)...ca sa iti apara iconitele.
Pentru bara da in jos cu mouse-ul iar daca iti apare bara de start da click dreapta pe ea iar apoi selecteaza propietati si debifeaza optiune autohide the taskbar

| gabrielbogdan23 explică (pentru BTWIN):

Cred ca o sa ma ajute mersi