| BereCalda a întrebat:

Salut,in momentul in care intru pe skype si vorbesc cu cineva se activeaza automat microphone boost din setarile la sound si se aude un bazait groaznic, asa ascutit care iti crapa urechiile.Si cand dezactivez microphone boost nu mai face asa, dar se tot activeaza intruna aiurea.am casti canyon CNR-HS01N. Orice setare se reseta de la sound.am incercat sa bag in alte mufe microfonu si nimic...HELP PLEASE?

1 răspuns:
| vladst1 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul placii de sunet, si incearca si la skype sa dezactivezi de la setarile avansate pentru microfon sa dezactivezi boost-ul.