| Geani96 a întrebat:

In partitia D: am 55 GB si am spatiu liber 4 GB. Daca imi selectez toate folderele si fisierele imi arata doar 28 GB ocupati, asa ca vine intrebarea mea: Unde e celalalt spatiu de pe hard? Mentionez ca am bifat si hidden folders si degeaba. Ma poate ajuta cineva? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt multe fisiere temporare pe care le face sistemul si alte aplicatii. Orice program ai folosi, nu ai sa mai poti recupera mare lucru. Muta tot ce ai in D pe C si formateaza partitia D.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Posibil să ai "foldere ascunse" care generează de unele programe, dacă ai şi windows-ul instalat acolo inseamna ca e clar + unele fisere nu le poti accesa din cauza securitatii happy

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Da-i un disk clean up, daca nu ai facut-o si verifica-ti mai ales recycle bin-ul.Pot fi chiar si unele programe dezinstalate incorect, cel mai bine e sa le dezinstalezi din control panel. Bafta!winking

| Alex911or112 a răspuns:

Nu sunt dezinstalate programele, ele trebuie dezinstalate din Control Panel happy