| Batmanuel a întrebat:

Am un amic care are probleme cu laptopul, pe partitia D are filme si muzica in total de 50 gb iar la properties ii apare ca are ocupat 180 gb, am cautat si la hidden folders si nu gasesc nimic care sa ocupe in plus, stie cineva care e problema si de ce ii arata ca are ocupati 180 gb cand el are doar 50 gb pe acea partitie?

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cred ca e o harababura totala acolo.
dai o defragmentare te duci pe partitie-proprietati-tools si defragmentare.
asteapta pana se mai aranjeaza folderele si fisierele si o sa-ti mai creasca spatiul liber

| DiabolikDy a răspuns:

Ati incercat sa formatatimtot hdd-ul?