| seedwow16 a întrebat:

In photoshop cand desenez ceva si vreau sa-l colorez in interior cu acea galeata se coloreza tot desenul adica nu se coloreaza doar patratul se coloreaza tot desenul. Si, da am avut grija sa nu fie vreo scapare adicadaca am lasat loc liber si era perfect. Trebuie sa fac la setari ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pe layerul gresit(verifica coltul dreapta-jos) rolling on the floor

| SilverF8ith a răspuns:

Sincer e greu sa realizam ceea ce tu ai facut, ti-as sugera un set de tutoriale care te-ar ajuta foarte mult https://www.youtube.com/channel/UCgdxoX39qtM18f-lrzq0F-g este un tip care explica foarte frumos si poti urmari tutorialele cu usurinta. bafta in continuare!

| GorgovanVlad a răspuns:

Apasa pe tasta [w] pentru a selecta zona pe care vrei s-o colorezi (ai grija sa fie selectat magic wand tool)