| Mark2012012 a întrebat:

In primul rand doresc a specifica, ca am internet de la rds rcs prin cablu fibra PPPoE cu username si parola, si doresc sa achizitionez (sa cumpar) un router wireless. Am inteles ca nu toate routerele wireless se "inteleg bine" cu rds rcs.
Ce router wireless care sa functioneze bine la internetul de la rds rcs imi recomandati?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomand orice router de la D-Link.
99% din routerele de pe piata sunt compatibile cu tehnologia de la rds

| CoL00SaL a răspuns:

Lasa ma tampeniile astea, orce router functioneaza de exemplu eu am un router tp-link si internet de la rds si n-am avut probleme cu el de 2 ani...cumpara cu incredere orce router...si depinde ce buget ai, dar eu iti recomand un router de 150Mbps TP-Link la 59ron care prinde foarte bine prin casa/apartament cu o singura antena, iar daca vrei sa prinzi si pe afara iti recomand cel de 300Mbps cu doua antene tot de la Tp-Link cu 109ron. Bafta!