| steaua4everful a întrebat:

Salut, in sala de informatica calculatoarele sunt conectate prin cablu la internet dar de asemenea este si wi-fi in scoala. Cum pot afla parola wi-fi cu ajutorul unuia din aceste calculatoare?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu poti, nu iti mai bate capul.
Si asta deoarece router-ul are un username si o parola, de care nu ai sa treci prea rapid. Apoi, nu ai sa vezi prea des parola la wifi, ci doar acele buline. Mai usor e sa iei un laptop, cu un cont de admin pe el din scoala care e setat si sa te uiti acolo.