| TronicX a întrebat:

SAlut TPU, am o are problema...Deci am o sala de informatica la cu 24 de calculatoare conectate la o retea.Cand am cumparat calculatoarele, o firma de software mi-a instalat windows vista pe calculatoarele respective...dar acum a expirat licenta la calculatoare si nu pot sa dau log on fiindca am parola si nu o mai recunoaste.Pot instala windows-ul pe acele calculatoare? Si daca pot se va defecta ceva la ele? Multumesc.Dau funda celui care imi explica

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Poti sa le instalezi alt sistem de operare, sunt calculatoarele tale practic. Sa le instalezi si un soft de temporizator.

| unknownn a răspuns:

Ai o sala de calculatoare si nu stii sa resintalezi un windows?

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Ti-am trimis mesaj, din cauza ca te-as putea influenta la piratare