| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Salut in Suceava la media galaxy este de cumparat ps 4pro?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Eu te-am avertizat sa nu te duci la astia. Am avut mari probleme cu ei.
De recomandat sincer nu stiu ce magazin sa-ți recomand.
Mai vorbeste și tu cu prietenii tai. Sfaturile din mediul online nu stiu cât de sincere sau utile pot fi.
Succes la shopping
happy

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu-ți fa de lucru cu astia. Nu sunt seriosi.
Sunt comercianti de petarde.
Daca un produs ti se strica e treaba ta. Foarte greu il primesc in service.

| Medvig_Andrei_1995 explică (pentru gabicoo):

Si de unde m.ai recomanda?

| gabicoo a răspuns (pentru Medvig_Andrei_1995):

Eu te-am avertizat sa nu te duci la astia. Am avut mari probleme cu ei.
De recomandat sincer nu stiu ce magazin sa-ți recomand.
Mai vorbeste și tu cu prietenii tai. Sfaturile din mediul online nu stiu cât de sincere sau utile pot fi.
Succes la shopping
happy