| nosound871 a întrebat:

Salut, in urma unor probleme pe care le-am intampinat nu imi mai apare nimic pe desktop, surprins fiind inca pot folosi destul de ok pc-ul...insa de departe cea mai mare problema pe care o am este Recycle bin...din pacate nu il mai gasesc si pentru mine este extrem de important.Am cautat rezolvari pe internet dar normal ca nu m-au ajutat.
Daca stiti cum sa il gasesc sau daca aveti alte sfaturi sau solutii de rezerva as fi foarte recunoscator, dau Funda.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Varianta 1 :
Deschizi Windows Explorer ( Win + E ), in bara de sus tastezi "Recycle Bin" - fara ghilimele

Poti adauga acum Recycle Bin la favorite ( pe Windows 10 se numeste acum Quick Acces ). apasand click dreapta pe Favorites,
( cu Recycle Bin deschis ) si apasand "Pin folder"

Mult succes!