| Iuliuuus a întrebat:

Mi-am achizitionat acum 3 luni un televizor Philips HDMI. Toate buna si frumoase pana cand, imi tot apare pe ecran un chenar in care scrie "Fara semnal", am cautat pe internet fel si fel de solutii si nimic. Poate stiti voi o solutie, sau poate aveti acasa un model asemanator? Nu mai mai pot uita la TV deloc, nu imi merge nici un post, in conditiile in care celalate doua televizoare merg foarte bine.

1 răspuns:
| KronstadtResurrection a răspuns:

S-ar putea sa fi apasat din greseala vreun buton. Intra in meniu si vezi daca este setat in HDMI. Daca este setat pe antena nu-ti va functiona. Asa am patit la LG-ul meu. Poate ai facut aceeasi greseala.