| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Salut.In vara trecuta mi-am cumparat un laptop Asus ROG G751JY.Mi-am pus windows 7 ultimate 64b pe el.Toate bune si frumoase pana cand am constantat ca nu imi merg unele functii la laptop datorita faptului ca Asus nu ofera drivere pentru sisteme de operare mai vechi de windows 8! Asa ca mi-am cumparat licenta de windows 8.1.Toate merg bine acum inafara de jocurile multiplayer cum ar fii:BF4, The Crew, Gta 5, etc.Ce sa fac sa imi mearga? Doar multiplayerul nu imi merge! Sa imi pun windows 10?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca ai licenta, da! Dar nu inainte de a face studiu individual sa vezi daca pe 10 merg! Spor la sapat!

| rgx a răspuns:

Fa update la w.10 nu te costa nimic, si vezi care e treaba.

| InTeReSsUl04444 explică:

Pai nu am licenta dar pot face update gratuit!