| vallerya a întrebat:

Intrebare despre Facebook: Am fost aleasa administratoare la o pagina dar nu gasesc cum sa ma loghez pe pagina ca admina. Help...

5 răspunsuri:
| Mihaii24 a răspuns:

Iti trebuie parola. thinking Si email...

| zw33ty a răspuns:

In colt dreapta sus unde este sageata aceea de delogare si setari iti da ceva de genul utilizeaze facebook ca... si dai acolo, cand vrei sa revii pe pagina ta faci la felwinking funda?

| vallerya explică (pentru zw33ty):

Da, stiu de metoda asta, dar nu imi apare pagina respectiva acolo

| zw33ty a răspuns:

Cel mai probabil happy nu te.a facut admina happy trebuia sa iti apara

| OtakuHere a răspuns:

Dai pe sageata aia de unde te si deconectezi de pe facebook, iar acolo iti apar si paginile la care esti admina. Daca nu iti apare, inseamna ca nu te-a facut. :[