| dirtydiana51 a întrebat:

La Nokia Asha 200, daca nu ai abonament cu internet si retele sociale incluse, platesti cost suplimentar daca iti activezi chat-ul si alte optiuni existente pe telefon?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| justmisterious a răspuns:

Daca esti pe abonament si neavand o optiune de internet, in momentul in care toate aplicatii incep sa foloseasca conexiunea de date, da, vei fi taxat suplimentar. Dar poti sa-ti dezactivezi conexiunea daca n-ai net. Daca esti pe cartela si n-ai optiune cu net, vei ramane fara creditwinking

1 răspuns:
| tomita112 a răspuns:

Depinde...daca telefonul are wairles atunci poti intra pe net si pe ce vrei uh gratis