| HardCore7750 a întrebat:

Salut, la telefonul Samsung galaxy young s6310, cum opresc o aplicatie cu totul?, la manager de aplicatii arata aplicatiile, si nu stiu care sunt inchise si care nu, daca dau pe una, arata inchidere fortata, eu inteleg prin asta ca e deschisa...
Cum fac?
Dau funda
Toate cele bune

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Il folosesti pe cel din setari-aplicatii-manager de aplicatii? Ar trebui sa aiba un tab doar cu aplicatiile care ruleaza in momentul ala.
Daca chiar nu are asa ceva descarca un task manager sau task killer din playstore.
Dar chiar nu ar trebui sa ai nevoie sa inchizi aplicatii manual.

1 răspuns:
| Takeen a răspuns:

Khj