| RB26DETT a întrebat:

Salut, laptopul meu ruleaza windows 8.1 pro x64, problema lui este ca nu mai intra in modul sleep, i se inchide ecranul dar el continua sa mearga, am incercat cu troubleshoot, ce poate avea?
Nu vreau raspunsuri gen 'reinstaleaza-ti windowsul' ca n-am chef sa stau sa-mi reinstalez toate programele de la 0...

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Ar trebui sa te uiti la power settings. Cauta power settings cu search-ul din dreapta si ori iti schimbi profilul ori ti-l customizezi.