| Goldenboy97 a întrebat:

Salut lume, am si eu o problema cand vreau sa ma uit la un videoclip in full screen imi merge in reluare, inainte nu mi-a facut astfel de probleme. Vreau sa spun daca reluz un videoclip (fara optiune fullscreen) imi merge perfect. Am 2gb ram, procesor de 3GZ si placa integrata Intel... Ceva sfaturi?

1 răspuns:
| Lu96 a răspuns:

Cel mai probabil e din cauza lui Adobe Reader, daca ai unul downloadeaza altul sau instaleaza-l iar.