| trisoru a întrebat:

Salut, ma ajuta careva sa imi explice doar cu ce program as putea face un fisier de genu: http://www.fifa.com/worldcup/matches/
Deci vreau sa fac un fisier. html cand il deschid sa apara in el steagurile si scorul :) Ma intereseaza mai mult cum sa pun steagul fiecarei echipe, funda si multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Pai copiezi sursa html de la steaguri le introduci ca link in html tau si scorurile la fel ai de muncit pentru steagul fiecarui echipe sau dai un ctrl S pe pagina aia si incepi si modifici pe ea sau iei ce ai nevoie

| trisoru explică (pentru AdrenalinTm):

Deci nu stiu sa creez intr-un notepad gol, si nu am chef sa caut coduri html, ce-am facut? Am scos un plugin de la counter strike si ii modific linkul de poza si adaug scoru laughing Mersi

| AdrenalinTm a răspuns (pentru trisoru):

Se mai joaca counter strike?laughing o trecut de 1, 6?laughing

| trisoru explică (pentru AdrenalinTm):

Se discuta acu, cica trec pe CS GO, 1.6 nu moare laughing Orice ar fi!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru trisoru):

Mai sunt servere din alea care iti dadea puteri te imbraca in superman betmen..clawni?

| trisoru explică (pentru AdrenalinTm):

War3ft, hero, furien, sigur ca sunt laughing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru trisoru):

Tare cred ca o sa-mi iau un cs sa vad cum mai e dar cum o sa fiu blocat peste tot o sa-mi fac servarul meulaughingcum vrea PL.M num place sa ma lovesc de admmini si sa ma lupt cu eilaughing

| trisoru explică (pentru AdrenalinTm):

Stiu cum e, cei care sufera, am 23 ani iar primul server l-am avut la varsta de 9 ani, cam stiu cu ce se mananca, la dimineata am de gand sa iau un server laughing Numa ce am iesit dintr-o comunitate laughing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru trisoru):

Ma si eu ma apropii de varsta ta de fapt u te apropii de varsta mea da Cs ma jucam prin 2005 si nu era comunitate ...clanuri...cand ploua afara CS cine pierdea platea berealaughing deci era un scop si cum mai pierdeam castigam m-am obisnuit cu un limbaj mai altfel si ne banau peste tot siam facut eu un servar gen herou iti dadea puteri zburai aruncam cu un fel de grenada pe tine aveai un radar pe tine albastru echipamente comice gen batmen supermen. erau tot felul de Plugin pe vremea aia serverele cs erau de 2 feluri da nu mai tin minte

| trisoru explică (pentru AdrenalinTm):

Stiu ce zici...eu doar classic si respawn joc, rar cate un mix.