| iulianche a întrebat:

Salut, ma numesc Iulian si am o problemã.Am o tabletă Samsung Galaxy Tab 8.0 GT-N5100 și as dori să instalez un rom Cyanongen Mod dar când intru în Team Win Recovery Project (TWRP) și șterg tot de pe tabletă Factory Reset
și când dau sa instalez îmi spune: Acest Rom este incompatibil
este disponibil pentru GT-N5100, kona3g, kona3gxx.Acest Dispozitiv este konawifi.Ce sa fac eu sa nu mai instalez ROM-uri Sau îmi dați voi link-uri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face practic, poti sa brickuiesti acea tableta fara posibilitatea de a o mai porni, sfatul meu, lasa-o cum este!

| iulianche explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos pentru răspuns.

1 răspuns: