| Beniamin122 a întrebat:

Salut, merită schimbat un display și sticla la un Motorola g20?

Răspuns Câştigător
| Lucaaragiale23 a răspuns:

Ia-ți altul, ce buget ai? Să-ți recomand un telefon, eu sunt fan Motorola înrăit

18 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Dacă ții la el, de ce nu?

| Beniamin122 explică (pentru ReddY25):

Așa și așa, dar nu stiu dacă merită, tu ce zici?

| Beniamin122 explică (pentru ReddY25):

Vreau să știu dacă merită pentru că mă tem să nu se strice, gen să nu se ducă iar display-ul

| Beniamin122 explică (pentru Lucaaragiale23):

Încă nu prea am buget, dar dacă nu merită să repar Motorola ăsta îmi iau altul vreun iphone 8-8 plus.

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru Beniamin122):

E vechi rău de tot iPhone 8-8 plus
Motorola raport preț calitate the best

| Beniamin122 explică (pentru Lucaaragiale23):

Pda, și csf, repar Motorola?

| Beniamin122 explică (pentru Lucaaragiale23):

Știu că e cam vechi iphone-ul 8-8 plus, totuși sugestia ta care e? Să repar sau să nu îl repar?

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru Beniamin122):

Alt telefon, de asta te-am întrebat ce buget ai, daca nu îți permiți repara-l, eu zic că nu are rost sa îl repari daca reparația e mai mult de 55% valoarea telefonului

| Beniamin122 explică (pentru Lucaaragiale23):

Io merg să întreb cam cât costă, dacă costă sub 3 milioane îl repar dacă costă mai mult de 3 milioane nu-l repar.

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru Beniamin122):

Da, cel mai ok

| Beniamin122 explică (pentru Lucaaragiale23):

Nu prea merită..deaia vreau să te întreb care e mai bun dintre Samsung a14 și Samsung a13?

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru Beniamin122):

Sincer a13, dar ce buget ai? Îți pot recomanda un telefon mult mai bun decât ce ai spus tu aici.

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru Beniamin122):

Ia-ți altul, ce buget ai? Să-ți recomand un telefon, eu sunt fan Motorola înrăit

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu cred că merită, doar dacă ai date importante în el. Poți găsi variante mult mai bune la prețuri destul de ok.

| Lucaaragiale23 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DBVD4ZMBM/

Uită te la asta și dă-mi un răspuns, e net superior fata la Samsung-urile alea doua, daca îți permiți ia-ți 256gb de stocare daca nu și 128gb sunt suficienti cu 8gb de RAM e giugiuc
Se pi*a la propriu pe a13 și a14 acum să nu te încurce la buget

| Beniamin122 explică (pentru Lucaaragiale23):

Hmm..nuj eu vr Samsung sau iphone, dar iphone nu se prea găsește ieftin așa că Samsung, nu îmi prea plac Motorola doar dacă îl reparam pe ăla că ieșeam mai ieftin.

| Lucaaragiale23 a răspuns (pentru Beniamin122):

IPhone ok nu găsești sub 2000 de lei, eu unul as merge pe modelul recomandat de mine e cel mai ok

| Beniamin122 explică (pentru Lucaaragiale23):

Hmm..nuj cred că îmi iau Samsung a14, deoarece nu prea sunt fan Motorola și a14 e mai nou ca a13