| muhyool a întrebat:

Salut.mi-am bagat alt windows si nu gasesc driver pentru placa de sunet, cum fac sa am sunet in afara sa caut driver pentru ca placa de sunet e prea veche si nu se mai gaseste driver si sa bag alt windows care instaleaza singur driverele.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cauta!

| MskDesign a răspuns:

Descarca si instalea programul Driver Genius Professional.Dai scan si dupa iti va arata toate driverele lipsa sau cele care sunt prea vechi.Dai download all si le instalezi pe rand fara sa dai restart cand iti va cere. Dupa ultimul driver instalat poti da restart.Succes!

| Peter920 a răspuns:

Incearca realtek audio driver.

| Alasadun a răspuns:

Încearcă Driver pack solution... La o căutare mai atentă îl găsește pe undeva.