| brunetamea a întrebat:

mi-am bagat si eu nasul prin laptop si nu stiu ce am setat la display ca acum daca vreau sa pun o poza pe desktop imi apare foarte marita sau turtita si nici aceleasi culori nu le mai am, ce pot face? multumesc

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Dai click dreapta pe desktop, apoi dai la proprietati si mergi in tab-ul "Desktop" si setezi in dreapta la "Position" una din cele 3 pana iti arata bine.
Sper ca am putut sa te ajut.

| brunetamea explică (pentru eXtreme21):

Le-am incercat pe toate si nu merge, prima imi pune poza imi centrul desktopului, a 2a imi arata poza de 2 ori, iar a 3a e prea mare poza si nu imi incape in desktopsadmersi oricum de ajutor

| eXtreme21 a răspuns (pentru brunetamea):

Eu am incercat.

| brunetamea explică (pentru eXtreme21):

Am incercat dar nu merge, initial nu stiu ce am setat ca imi arata toate iconitele albastre, le-am facut sa se vada normal dar nu mai stiu ce s le fac la poze sa se vada normal

| eXtreme21 a răspuns (pentru brunetamea):

Cati ani ai ?

| brunetamea explică (pentru eXtreme21):

Destui dar nu ma pricep la calculatoaresad