| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am băgat telefonul la încărcat prin usb la laptop (Asus), și în momentul în care am conectat usb-ul laptop-ul s-a stins, la o secundă, și acum nu mai merge. Știe cineva ce s-a întâmplat, și dacă da, ce pot face?
p.s. Menționez că becul de la încărcătorul laptopului e verde, deși atunci când s-a sting nu era full încărcat, ba chiar era pe roșu.
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încărcarea o faci direct la priză!
Pa, pa.

| suffarstar a răspuns:

Ai bagat vreun stick sau alt dispozitiv USB in slotul laptopului?

| RaduTN a răspuns:

Du-te cu el la un service, problema este de la hardware.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu ce s-a intamplat: S-a stricat..Stiu si ce sa faci : Repara-l laughing