| CristianApetrei a întrebat:

Stie careva daca Samsung galaxy a6 2018 are led frontal pentru încărcarea bateriei? Adica atunci când il bagi in priza ar trebui să se aprindă un led roșu, iar când telefonul este încărcat se aprinde un led verde. Dacă are cum se activează? Dau funda! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Bulai_Petru_Tavi_1990 a răspuns:

Se numeste led de notificari si din cate stiu nu are dar nu este asa de important.te sfatuiesc sa incerci alt telefon acesta nu-si merita banii are margini groase. Da impresia de margini subtiri dar nu e asa pana si j5 2017 le are mai subtiri. Sper sa te fi ajutat.