| blackheart26 a întrebat:

Salut! Mi-am comandat un încărcător de iPhone de pe site-ul Apple King, deoarece cablul încărcătorului mi s-a rupt și nu mai puteam încarcă telefonul cum trebuie. Încărcătoarele sunt originale? Credeți ca o sa afecteze viața bateriei? Mulțumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja l-ai comandat. Acum intrebi?

| RxTx a răspuns:

Cumperi si tu un cablu original si gata merge.
Doi lei dai doi lei face!

| Yuoia a răspuns:

Daca deja ai comandat, de ce mai intrebi?
Intrebarea trebuia pusa inainte.

| cfrtobias a răspuns:

De ce n-ai pus intrebarea inainte? daca iti zic multi ca "da" comanzi iar?

| alzr a răspuns:

Nu sunt originale, distribuitorii autorizati sa vanda produse Apple originale sunt: eMAG (atentie la parteneri ca vand produse contrafacute), Alex, Flanco, iStyle, Noumax.
Ii poti gasi pe toti aici: https://www.apcom.ro/cumparare.html

| alzr a răspuns (pentru alzr):

Altex*

| alzr a răspuns (pentru alzr):

Si mai gasesti la Orange, Vodafone.