| xAndro a întrebat:

Mi-am cumparat router si vreau sa ma conectez de pe tableta la internet prin wifi.Am bagat cablurile >- respectiv cel de la rds in router.
Cand intru pe tableta. imi apare conexiunea dar nu pot baga parola deoarece nu se intampla nimic.
RASPUNS URGENT! DAU FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| wolverine13 a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile routerului si sa faci conexiunea la internet, uitate in manualul de utilizare sa vezi cum se face. Bafta!

3 răspunsuri:
| Mihaiy10 a răspuns:

Ai instalat router-ul?

| xAndro explică (pentru Mihaiy10):

Nu,ca nu stiu cum si unde sa intru...
De unde l-am cumparat mi-au instalat ei cu un cd. Dar la mine acasa nu e facut nimic doar cablurile bagate.

| Crew_Csg_1993 a răspuns:

Si ce faci daca parola ta de ruter e mai mica dect parola pe care tio cere tableta de explu parola me e de5 carctere iar pe tableta imo cere de 8 caratere