| PinguIstHEBest a întrebat:

Salut,mi-am cumparat un joystick pentru ps 4 acum vreo 3 luni si mi s-a facut drifting pe stick-ul drept, il pot returna ca sa primesc altul daca am garantia? Trebuie sa am si cutia?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu poti returna un produs dupa 3 luni de zile, ai innebunit? adica te-ai folosit de el l-ai uzat si acum vrei unul nou, tu gandesti inainte sa afirmi ceva?
Daca tine de garantie il repari pe garantie desi nu stiu ce inseamna drifting

| PinguIstHEBest explică (pentru Simpatic):

Daca nu stii ce inseamna drifting de ce iti mai dai cu parereahappyam intrebat pentru ca n-am idee

| Simpatic a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Nu coteaza ca nu stiu ce inseamna acest joc in controller ci faptul ca stiu ca nu poti sa-l returnezi, deci ti-am raspuns la intrebare.
Poti in schimb sa il dai sa fie reparat pe garantie, asta daca e un lucru scump si crezi ca merita sa ai batai de cap.Din cate ai zis nu este un controller original de PS4

| PinguIstHEBest explică (pentru Simpatic):

Am inteles, ..este un control original de Ps 4, Dualshock v2

| Simpatic a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Ok,daca te-am enervat sa nu te superi pe mine. cheers

| PinguIstHEBest explică (pentru Simpatic):

Nu stai linistithappysa ai o seara frumoasa
#OLTEANCLANincasa

| Simpatic a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

O sera frumoasa asemeni iti doresc1