| alexland12 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un microfon HAMA CS-463 de la kaufland, pentru skype, messenge in fine. Am un laptop caruia i s-a bulit microfonu incorporat. Am conectat microfonul asta HAMA la laptop... am intrat in control panel, sound, recordings (am windows7) si nu il vad nicaieri :-| ca sa ii dau "enable". Vreo solutie?

3 răspunsuri:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Incearca sa descarci driverele si sa le instalezi.
http://www.pcwelt.de/produkte/Hama-CS-463-1092185.html

| alexland12 explică (pentru FirstplaceXXX):

Mi-a trecut prin gand si treaba asta, dar nu am gasit nicaieri driver-ul... si nici in link-ul tau...

| FirstplaceXXX a răspuns (pentru FirstplaceXXX):

Ok atunci ia si in calcul varianta de instalare a windows-ului cu microfonul conectat.