| ๔єภเร1923๔єภเร a întrebat:

Mi-am cumparat un samsung galaxy gio vinerea asta.Deci bag cablul usb in tel si apoi in pc si zice driver defect.Am downloadat si samsung pc studio.Cine ma poate ajuta ofer funda! Puteti sa ma contactati si la shefandennis@yahoo.com...

3 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Iti trebuie Samsung Kies pe care il poti downloada de pe site-ul oficial. Uite link-ul:
http://www.samsungapps.com/about/onPc.as

Numai bine!

| ๔єภเร1923๔єภเร explică:

Salut! Eu telefonul l-am luat din alt oras de la vodafone.Si am fost la mine in oras la Vodafone si a zis sa mai trec cu telefonul maine cand pot...dar nu mai am rabdare...zic din nou fundoi.

| zypereminem a răspuns:

Pai du-te unde ai luat telefonul si spune-i ce problema ai.