| PoisonJuke a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un sistem 5.1 si cand ascult la winamp, media player, BS player... etc se aude perfect. Intru pe internet si vreau sa vad un video si surpirza, singurele boxe care merg sunt cele 2 fata. cam atat, am zis ca e devina siteul dar la toate imi face asa. Daca aveti idei spunetile, multumesc.

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Deci in primul rand prin "sistem 5.1" te referi la NT 5.1 adica Windows xp sau tine de boxele tale? Infine, posibile cauze:
1. E posibil sa ai probleme cu driver-ul de sunet.
2. Asigura-te ca setarile pentru sunet sunt Ok.
3. Deasemenea fii sigur ca folosesti ultima versiune de Adobe Flash Player, si totodata un browser modern (recomand Google Chrome).