| NicklausMikaelson a întrebat:

Mi-am facut recent cont pe Orange young si vreau sa-mi schimb optiunea pe care o am acum cu una personalizata de pe Orange young. Pentru activare, imi cere sa incarc cartela
Intrebarea mea este: Daca mi-o incarc, vechea optiune nu se activeaza automat?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca optiunea pe care o ai activata este recurenta, iti recomandam sa o dezactivezi fie din contul tau online, fie cu ajutorul serviciului SelfCare.
Dupa dezactivarea optiunii si reincarcarea cartelei vei putea activa o optiune personalizata cu ajutorul configuratorului de optiuni de aici http://www.orangeyoung.ro/.
O zi buna,
Orange Helper