| Del1 a întrebat:

mi-am instalat de ceva timp windows 7 si nu imi merge placa de sunet dc?

5 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer>manager>device manager si iti arata acolo un dosar cu semnu exclamari pe font galben asa ceva.Scrie un nume acolo la placa de sunet si il instalezi sau in descarci de pe google si apoi intri din nou la manager si vezi daca ti-l mai arata asa

| BlueR a răspuns:

Ciudat. Windows 7 iti instaleaza automat driveru' audio. Instaleaza driveru' audio care-l ai. Daca n-ai driver cauta pe net dupa numele placii tale de baza driver audio. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o reinstalezi asa am facut si eu

| saba7 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie cu placa video si mi-au spus sa mi-a schimb cu una mai noua la windows 7 am dat 15 milioane!

| MadlenaC15 a răspuns:

Trebuie sa instalezi Sound Driver!
Sau poate au ceva defect boXele...