| alexsok a întrebat:

Salut mi-am instalat sony vegas 10 c si am bagat tot cand sa pornesca dupa ce am bagat serialul si cu codul de inregistrare da o erore ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Este o ghicitoare asta? Trebuie sa ghicesc eroarea care iti da? Sau vrei sa rezolvi problema? Pentru un raspuns complet da detalii complete si poate vei primi ajutor!
Ce sistem ai instalat?
De unde ai luat programul?
Licenta e cumparata sau descarcata de pe net?
Ce varianta a programului ai? (c -ul acela ce inseamna)
Ce eroare iti da? (scrie exact)
In cazul in care ai licenta de pe internet ai facut update la program inainte de a introduce licenta?
Spune pas cu pas cum ai procedat!
Ce spatiu ai liber in partitia unde ai instalat programul?